advokátska kancelária košice - marek hrouda & jana mazáková

Online poradňa

V snahe predstaviť naše služby čo najširšiemu okruhu verejnosti poskytujeme právne poradenstvo bezodplatne prostredníctvom emailovej komunikácie.

Vzhľadom na obmedzený rozsah poskytnutého priestoru sa snažte svoj problém výstižne opísať iba v jednej správe. Advokáti sa budú snažiť odpovedať stručne a zrozumiteľne na Vaše otázky v čo najkratšom čase.

Poskytovanie online poradenstva je doplnkovou službou advokátskych kancelárií, komunikácia prebieha výlučne formou emailu. Odpoveď by Vám mala poskytnúť stručný návod na postup pri riešení Vášho problému. V prípade ďalších otázok týkajúcich sa konkrétnych riešení Vám odporúčame osobné stretnutie priamo v priestoroch našej kancelárie.

V záujme pohotového poskytovania právneho poradenstva si vyhradzujeme právo vecne neodpovedať na otázku, ktorá svojim rozsahom a závažnosťou zjavne presahuje možnosti online poradenstva. 
Informácie obsiahnuté v odpovediach majú poskytnúť stručný návod, ako je možné teoreticky postupovať pri riešení Vášho problému, nikdy však nenahradia osobné stretnutie, pri ktorom sa Váš problém prekonzultuje do detailov, ktoré nie je možné spomenúť cez online poradenstvo, a ktoré môžu výrazne ovplyvniť navrhovaný spôsob riešenia Vášho problému.

SPÝTAJTE SA NÁS

(Online - poradenstvo je bezplatné)
Stlačením tlačidla “odoslať" potvrdzujete, že ste sa oboznámili s Podmienkami spracovania osobných údajov a že udeľuje na súhlas na ich spracúvanie.- Potrebujete úspech. My sme váš úspech -

Menu:


  • Domov
  • Právnici
  • Služby
  • Poradňa
  • Najčastejšie otázky a odpovede
  • Kontakt

Kancelária:


Advokátske kancelárie
Krmanova 16
04001 Košice

055/622 67 52

info@mazakovahrouda.sk

Spýtajte sa nás


Stlačením tlačidla “odoslať" potvrdzujete, že ste sa oboznámili s Podmienkami spracovania osobných údajov a že udeľuje na súhlas na ich spracúvanie.